Владика Богдан Дзюрах запускає новий духовний проєкт #НазустрічВоскресінню

29 січня 2023

На власній фейсбук-сторінці апостольський екзарх для українців візантійського обряду у Німеччині та країнах Скандинавії владика Богдан Дзюрах повідомив про початок нового духовного медіапроєкту.

Владика Богдан Дзюрах запускає новий духовний проєкт #НазустрічВоскресінню

«Дорогі у Христі брати і сестри! Запрошую вас до спільної духовної мандрівки #НазустрічВоскресінню. Буду намагатися щоденно ділитися з Вами думками і роздумами на канві Божого Слова у цьому літургійному періоді, який наближає нас до Великодня — до Христового Воскресіння», — зазначив у своєму зверненні до читачів владика Богдан Дзюрах.

Відтак єпископ побажав на початок Великого посту: «Нехай наше духовне наближення до Господа наблизить нашу перемогу над супротивними силами зла в особистому житті та на полі боротьби з ворогом. Поручаюся Вашим молитвам і від душі усіх благословляю!»

#НазустрічВоскресінню — це медійний духовно-пізнавальний проєкт апостольського екзарха для українців візантійського обряду у Німеччині та країнах Скандинавії владики Богдана Дзюраха. У ньому єпископ ділиться своїми духовними роздумами над словами Євангелія задля ефективного духовного приготування до світлого празника Воскресіння Христового. Роздуми розпочалися із Неділі про Закхея та триватимуть до самої Пасхи. Тож дозвольмо Божому Слову доторкнутися нашого серця та наповнити його Божою силою і благодаттю для переміни власного життя у цей період Великого посту!

Слідкувати за духовними роздумами владики Богдана Дзюраха можна на його особистій фейсбук-сторінці або ж на сайті Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви.