Владика Богдан Дзюрах привітав новопоставленого митрополита Філадельфійського Бориса Ґудзяка

5 червня 2019

Владика Богдан Дзюрах, Секретар Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, привітав високопреосвященного архиєпископа і митрополита Філадельфійського Бориса Ґудзяка з нагоди його введення на престіл Філадельфійської архиєпархії УГКЦ.

Київ-Філадельфія, 4 червня 2019 р. Б.

Високопреосвященному архиєпископові
Борисові Ґудзяку,
Митрополитові Філадельфійському

Слава Ісусу Христу!

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико-Митрополите Борисе!

З нагоди урочистого введення Вас на Філадельфійський митрополичий престол засилаю Вам свої найщиріші вітання у Господі!

Після довгих і успішних років служіння рідній Церкві і українському народові на матірних землях як Ректор Українського Католицького Університету, а відтак — на розлогих просторах Старого континенту як Єпарх Паризької Єпархії св. Володимира, волею Божого Провидіння повертаєтеся в країну Вашого народження, де на Вас чекають нові сподівання, нові можливості і, очевидно, нові виклики і завдання.

Молюся, щоб Святий Дух скріплював Вас Своєю благодаттю і провадив Вас Своїм світлом, а Вам бажаю, щоб Ви братерською і батьківською любов’ю огортали усіх, до кого Господь посилатиме Вас на дорогах Вашого нового служіння — священиків, богопосвячених осіб, вірних мирян, представників інших Церков і народів.

Нехай з Вашою інтронізацією розпочнеться нова весна нашої Церкви на розлогих просторах Сполучених Штатів Америки, щоб Ви могли розвинути усе добро, яке здійснили Ваші достойні Попередники, а самі засіяли тут здорове зерно Божої правди і любові, яке принесе щедрі плоди спасіння і святості серед наших вірних і серед нашого боголюбивого народу.

Запевняючи Вас про свою братерську і молитовну підтримку,
віддаю Вас і Ваше служіння під Покров Пресвятої Богородиці
і залишаюся щиро відданий у Господі

см. Богдан,