Владика Богдан Дзюрах подякував Послові Канади Романові Ващуку за його дипломатичне служіння

7 жовтня 2019

4 жовтня 2019 року із благословення Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава владика Богдан Дзюрах, Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, взяв участь у прийомі, організованому Посольством Канади з нагоди завершення дипломатичного служіння і від’їзду з України Надзвичайного і Повноважного Посла Канади п. Романа Ващука.

Прийом відбувався в комплексі «Торонто-Київ». Окрім владики Богдана участь у прийомі взяв о. Андрій Хім'як, заступник Секретаря Синоду Єпископів УГКЦ.

Владика Богдан Дзюрах передав Послові слова щирої подяки від Предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава та побажав подальших успіхів і Божого благословення для п. Романа, його дружини Оксани Смеречук та усіх рідних і співпрацівників. Окрім того, архиєрей особливо підкреслив роль Посла в Україні п. Романа Ващука у забезпеченні підтримки з боку Канади в період його дипломатичної місії в нашій країні, коли Україна протистоїть російській військовій агресії та здійснює ряд важливих внутрішніх реформ, необхідних для утвердження державності та поглиблення євроінтеграції.

Варто зазначити, що під час вечора відбувся виступ українських пластунів, оскільки сам Посол є теж членом цієї скаутської організації.

Також Секретар Синоду Єпископів УГКЦ владика Богдан мав нагоду поспілкуватися з Блаженнішим Епіфанієм, Предстоятелем Православної Церкви України, на окремі теми церковного життя і служіння, а також з Міністром закордонних справ Вадимом Пристайком про актуальну суспільно-політичну ситуацію в Україні.