Владика Андрій Рабій запрошує на День молоді в межах святкування інтронізації митрополита Бориса Ґудзяка

18 квітня 2019

Преосвященний владика Андрій Рабій, Апостольський адміністратор Філадельфійської архиєпархії та Голова оргкомітету із підготовки інтронізації новоіменованого архиєпископа і митрополита Філадельфійського Бориса Ґудзяка, 17 квітня підписав та оприлюднив офіційне запрошення на День молоді, який відбудеться в межах святкування інтронізації у м. Філадельфія (США).

Запрошення на День молоді

з нагоди інтронізації
новоіменованого архиєпископа і митрополита Філадельфійського Бориса Ґудзяка

Впродовж тижня, з 2-го по 9-е червня 2019 року, Філадельфійська митрополича архиєпархія буде вітати свого нового архиєпископа і митрополита Бориса Ґудзяка. Це час великої радості для нашої Церкви не тільки у Філадельфії, але і в Сполучених Штатах.

Як ви напевне знаєте, заплановано ряд заходів святкування інтронізації Його Високопреосвященства у цей тиждень. Одним з аспектів цього святкування є День молоді, під час якого митрополит Борис хоче провести день взаємного пізнання, слухання та поділитися не тільки з нашою молоддю, але й з усім теперішнім поколінням у США.

Цей День молоді запланований на суботу, 8 червня, також покликаний стати днем молитви, розважання, діалогу, відвідин, знайомств та святкування. Незважаючи якою мовою Ви розмовляєте, цей день буде можливістю для нашого юнацтва та молодих людей бути з керівниками нашої Церкви, не тільки з Америки, але й з Главою усієї нашої Української Греко-Католицької Церкви Його Блаженством Святославом.

Ми запрошуємо дітей, юнацтво та молодих людей з Ваших родин, парафій та організацій долучитися і бути учасником святкування нашої Церкви, яке буде для них і про них. Програма дня складається із навчання катехизму для різних вікових груп: дошкільнята (до 6 років), діти (6–12), юнацтво (13–17) та молодь (18 років і старші). Все, що потрібно зробити — це зареєструватися і взяти спальний мішок.

Для реєстрації просимо надіслати повідомлення на скриньку електронної пошти за адресою h2 [email protected] та вказати своє ім’я, адресу, вік та основну мову спілкування (англійська або українська). Коли ми отримаємо це повідомлення, ми вишлемо подальшу інформацію та форми, які треба заповнити і повернути нам. В додатку ми висилаємо копію розкладу на День молоді.

Дякуємо Вам за Ваше бажання дати дітям та молоді нагоду поглибити їхню віру через зустріч з нашими владиками та своїми ровесниками.

З молитвою та побажанням радісного святкування Воскресіння Христового,

† Андрій Рабій,

Апостольський адміністратор Філадельфійської архиєпархії
«FROM HEART TO HEART» — «ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ»