Вітер На-Дії вже скоро

2 липня 2019

15 вересня о 10:00 год. розпочнеться Всеукраїнський екуменічний фестиваль молоді «Ві́тер На-Ді́ї» на кампусі Українського Католицького Університету вул. Стрийська 29.

Вітер На-Дії вже скоро

З’їзд молоді розпочнеться із Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолюватиме владика Борис Ґудзяк, архиєпископ та митрополит Філадельфійський, який між іншим нещодавно отримав нагороду від Університету Нотер Дам (США).

Всіх учасників чекає не тільки спільна молитва та інтелектуальні майданчики із цікавими спікерами із всієї України, яких між іншим буде близько 19, але і майстер-класи та великий концерт. «Будьмо разом з Богом і з ближнім», — саме так владика закликав молодь, до участі у фестивалі.

Хотілось б додати, що фестиваль «Ві́тер На-Ді́ї» — ініційований Комісією у справах молоді Української Греко-Католицької Церкви. Захід заплановано як щорічний з’їзд християнської молоді та всіх молодих людей, які прагнуть долучитися до Єдиного Молодіжного Простору.

Окрім цього пригадуємо, що футболки фестивалю можна замовити в крамниці https://www.viter.shop/. Кошти, отримані з продажу футболок, допомагають творити фестиваль ВІТЕР НА-ДІЇ 2019.

«Вітер На-Дії» – фестиваль, який єднає»

«Цьогоріч ми хочемо говорити про єдність, про взаємодію, тобто про те, що ми є одна й велика спільнота», – розповідає Ірина Косар, координатор молодіжного християнського фестивалю «Вітер На-Дії». Гасло цьогорічної події – «Фестиваль, який єднає». Вхід вільний.

«Ми повинні допомагати й підтримувати одне одного, підставляти своє плече. Важлива постать нашого заходу – це митрополит Андрей Шептицький. Фактично, всі теми, які будуть обговорюватися на фесті, стосуватимуться його особистості», – додає Ірина.

За її словами, таким способом молодь зможе по-новому відкрити для себе постать митрополита Андрея Шептицького, оскільки він зробив великий внесок у розвиток різних сфер суспільного й духовного життя українців.

Зміни в Церкві, вибір, державотворення та відповідальність – на ці та інші важливі питання неодноразово висловлювався свого часу Митрополит у своїх зверненнях, виступах та працях. Тепер організатори запрошують до обговорення й учасників та відвідувачів заходу.

«Ми робимо все для того, щоб запросити якомога більше спікерів, робити воркшопи, а також для обговорень готувати різноманітні теми, зокрема психології, культури, спорту. Фестиваль має підтримку з боку Міністерства молоді та спорту України, тому цей захід є всеукраїнського рівня. Ба більше, він є екуменічного характеру, бо ми запрошуємо молодіжні рухи та представників різних конфесій, щоб вони ставали співтворцями цього фестивалю», – зауважує Орест Гевак, секретар Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ.

Організатори наголошують, що для відвідувачів готують цікаві сюрпризи, серед яких виступи музичних топових гуртів країни.

Варто зауважити, що відвідувачі можуть підтримати фестиваль й фінансово: для цього вони мають придбати пакет учасники на сайті, який запрацює з першого червня. За інформацією стежте на офіційній сторінці у Фейсбуці – https://www.facebook.com/viternadii/.

За матеріалами Команди організаторів «Вітер На-Дії»