Вірні Стрийської єпархії зібрали понад два мільйони гривень для національної програми «Врятуй кінцівку»

29 квітня 2024

28 квітня 2024 року, у Квітну неділю, владика Тарас Сеньків, єпарх Стрийський, очолив Архиєрейську Божественну Літургію у катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці в м. Стрию.

Цього дня до Стрия завітав президент Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я українського народу» Сергій Сошинський, який висловив вдячність владиці Тарасу і всім вірним Стрийської єпархії за участь у програмі «Врятуй кінцівку». Парафіяльні спільноти долучилися до збору коштів у січні цього року, зібравши 2 130 105 гривень. Про це інформує пресслужба Стрийської єпархії УГКЦ.

«Я вам дуже вдячний і хочу сказати, що ваші зусилля ваші зусилля вже допомогли зберегти п’ятдесят кінцівок — п’ятдесят хлопців наших захисників лишилися з кінцівками, які їм дав Бог. Ваш внесок неймовірний. Щиро дякуємо вам», — сказав пан Сергій. У свою чергу, владика Тарас подякував пану Сергію і всім працівникам фонду за їхню працю.

На завершення богослужіння владика Тарас за традицією поблагословив галузки і окропив вірних свяченою водою.