Відбулася ІІІ Всеукраїнська студентська проща до Перемишлян

15 жовтня 2019

12 жовтня 2019 року відбулася ІІІ Всеукраїнська студентська проща, місцем паломництва якої став храм св. Миколая, що у Перемишлянах на Львівщині, де провадив своє душпастирське служіння блаженний священномученик Омелян Ковч.

Відбулася ІІІ Всеукраїнська студентська проща до Перемишлян

Владика Тарас Сеньків, єпарх Стрийський, котрий очолив Архиєрейську Божественну Літургію, у своїй проповіді звернув увагу молоді на постать о. Омеляна, називаючи його живим втіленням Євангелія. «Він — постать людини свідомої великої своєї гідності, своєї відповідальності за тих, хто живе довкола нього. Як постать батька шістьох дітей, про нього казали, що над його хатою літають ангели. Як священник, він не переживає, що йому забракне хліба, а родині достатку чи комфорту, а йде туди, куди його кличе голос терплячого Христа в людських душах», — сказав єпископ, представляючи через призму життя священномученика, чесноти, якими той свідчив живого люблячого Бога.

Після Літургії студенти мали можливість поспілкуватися з владикою Тарасом віч-на-віч, ставлячи запитання щодо того як подолати страх, щоб репрезентувати своє християнство, як пізнати своє покликання, що Церква пропонує щасливим людям, як знайти довіру в Бога через єпископів і священників, як подолати прірву між поколіннями у пошуках Бога та інше.

Відтак студентська молодь взяла участь у тренінгах: «Обережно: цей Instagram зі змістом» з Юлією Сливкою; «Створюйте можливості, а не заборони» із о. Павлом Худом; «Керує чи веде — яким є лідер сучасної молоді?» із Наталею Бордун; «Де шукати маю Бога» із о. Орестом Демком; «Бог у соціальних мережах» з о. Романом Демушем і Падре Сержом; «Куди я йду та чим керуюсь: емоційний інтелект» з Наталею Олійник; «Чи можливі святі у політиці?» із Юрієм Підлісним; «Чому погані речі стаються з добрими людьми?» з о. Петром Верхоляком.

Після тренінгів відбувся концерт від гурту Sofi Band та розіграш лотереї, де головним призом стала поїздка на Тезе Вроцлав-2020.

За матеріалами Стрийської єпархії УГКЦ