В УГКЦ закликають вірян збирати свідчення про святих українського народу

8 лютого 2022

8 лютого 2022 року Секретаріат Архиєрейського Синоду Єпископів в Україні оприлюднив Постанови дев’яностої сесії, яка була присвячена вшануванню святих та беатифікаціям кандидатів.

В УГКЦ закликають вірян збирати свідчення про святих українського народу

Про це повідомили на офіційній сторінці Департаменту інформацїі УГКЦ.

Зокрема владики Архиєрейського Синоду Єпископів в Україні закликали весь Божий люд нашої Церкви — мирян, священників та богопосвячених осіб збирати приклади святості в нашому народі і в нашій Церкві та повідомляти про них церковну владу.

Водночас вони просять молитися за заступництво у викликах і труднощах до праведного Андрея Шептицького та наших слуг Божих, щодо яких проводяться беатифікаційні процеси:

• владики Йосифа Сліпого,
  • отця Кирила Селецького,
  • сестри Василії Глібовицької, ЧСВВ,
  • отця Романа Бахталовського,
  • отця Ісидора Дольницького,
  • отця Петра Мекелити і 44 співмучеників — священників, монахів і мирян,
  • отця Єремії Ломницького, ЧСВВ,
  • отця Миколи Щепанюка,
  • владики Дмитра Яремка та інших —

і, будучи свідомими слави їх святості, поширювати їх культ у нашому народі. Про отримані за їх заступництвом ласки негайно повідомляти єпархіальних референтів у справах беатифікації.