В Одеському екзархаті розпочалися місії із мощами священномученика Йосафата

31 жовтня 2023

З ініціативи і благословення владики Михаїла Бубнія, екзарха Одеського, в Одеському екзархаті розпочалися місії з іконою та мощами святого священномученика Йосафата Кунцевича.

В Одеському екзархаті розпочалися місії із мощами священномученика Йосафата

Місії відбуваються за заклик Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава і з нагоди Ювілейного року 400-річчя мученицької смерті священномученика Йосафата Кунцевича. Про це повідомляє пресслужба Одеського екзархату УГКЦ.

Духовні науки і паломництво з мощами по парафіях Одеського екзархату провадить о. Ігнатій Москалюк, ЧСВВ, настоятель парафії та ігумен монастиря Святого Володимира Великого в Херсоні.

Як повідомив о. Ігнатій, перша зустріч відбулася на парафії Святих верховних апостолів Петра і Павла в м. Южне. За словами реколектанта, у суботу ввечері відбувся Молебень до святого Йосафата, відтак священник провів духовну науку. Опісля відбулося прикладання до мощей і мирування.

У неділю під час Божественної Літургії, яку очолив о. Ігнатій Москалюк у співслужінні пароха парафії о. Василя Колодчина, відбулася друга місійна наука. Пізніше були прочитані молитви на оздоровлення за заступництвом святого священномученика Йосафата і благословення всіх присутніх мощами.

Наступна місійна зустріч відбудеться у неділю 5 листопада, у катедральному храмі Святого апостола Андрія Первозванного в Одесі, а відтак в інших парафіях Одеського екзархату.

Нагадаємо, що 12 листопада 2022 року Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав очолив Архиєрейську Божественну Літургію на гробі святого Йосафата Кунцевича в базиліці Святого Петра у Ватикані. Цією урочистою Літургією було відкрито ювілейний рік 400-річчя мученицької смерті священномученика Йосафата.