В Лорето відбулися реколекції та збори священників УГКЦ в Італії

7 лютого 2020

В місті Лорето від 3 до 6 лютого 2020 року, в Домі для реколекцій отців Салезіян відбулись реколекції під проводом владики Теодора Мартиняка, єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівського, для душпастирів Апостольського екзархату для українців візантійського обряду в Італії. У реколекціях та зборах взяли участь 55 священників.

В Лорето відбулися реколекції та збори священників УГКЦ в Італії

В останні два дні зустрічі в Лорето відбулися також збори душпастирів, на яких розглядалися поточні справи, серед яких і питання приготування до Всецерковного Собору, який відбудеться в Брюховичах 26–29 серпня 2020 року, та організаційні питання діяльності екзархату під головуванням владики Діонісія Ляховича та пасторального координатора о. Володимира Волошина.

В четвер українські душпастирі разом з владикою Діонісієм відслужили Божественну Літургію в Базиліці «Дім Пресвятої Богородиці», де 8 грудня 2019 року з нагоди проголошеного Папою Франциском Лоретанського Ювілейного року відкриті Святі двері. Наприкінці Літургії архиєпископ Фабіо Далчін привітав владику Діонісія та священиків у цій Марійській святині.

За матеріалами пресслужби Апостольського екзархату УГКЦ в Італії