В Брюховичах у обителі отців-василіян закінчилися реколекції для духовенства Луцького екзархату

20 листопада 2019

З 11 по 15 листопада у Василіянському інституті філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Рутського під проводом о. Віталія Тарасенка відбулися реколекції для духовенства Луцького екзархату. Головною темою, над якою роздумували отці, була тема єдності.

Чотири дні особистої молитви, вправ, спільних молитов Часослова, читання Святого Письма та Божественні Літургії — кожного разу спонукали задуматися над великою єдністю не тільки між свящинниками та вірними у усвоєму середовищі, а також над єдністю з Богом у Пресвятій Тройці. Відкрити серце і слухати Бога, бачити свого співбрата та розумінити першу людську драму відсутності єдності на прикладі старозавітньої історії Каїна і Авеля мали за завдання ці дні призадуми.

Після закінчення реколекцій священнослужителі ознайомилися та мали можливість задати питання на презентації, котра стосувалася послання Блаженнішого Святослава про ідентичність Української Греко-Католицької Церкви з нагоди століття відновлення соборності українського народу та його держави «Наша свята Софія», яку провадив отець Андрій Зелінський, радник Отця і Глави УГКЦ зі стратегії комунікації.

За матеріалами Луцького екзархату УГКЦ