В Бозе засідала Міжнародна змішана комісія з богословського діалогу між Римо-католицькою церквою та Православною церквою

18 листопада 2019

З 11 по 15 листопада 2019 року в монастирі Бозе (Італія), відбулося засідання Міжнародної змішаної комісії з богословського діалогу між Римо-Католицькою Церквою та Православною Церквою.

Співголовами засідання були кардинал Курт Кох, президент Папської ради зі сприяння єдності християн та Архиєпископ Тельміський Йов (Геча), постійний представник Константинопольського Вселенського патріархату при Всесвітній раді церков.

Комітет розглянув перероблений проєкт тексту під назвою «Примат і синодальність у другому тисячолітті та сьогодні». Передбачається, що наступне засідання Координаційного комітету відбудеться у 2020 році.

Українську Греко-Католицьку Церкву на Комісії представляв о. д-р Іван Дацько, Президент Інституту екуменічних студій УКУ.

Пресслужба Інституту екуменічних студій