УГКЦ збагатилась новою книгою з церковного права

4 вересня 2019

2 вересня, у видавництві «Астролябія» у Львові вийшла нова книга о. д-ра Андрія Танасійчука під назвою: «Канонічне право Східних Католицьких Церков».

УГКЦ збагатилась новою книгою з церковного права

Ця праця є результатом багатолітньої викладацької праці автора на факультеті канонічного права св. Пія Х у Венеції. В книзі висвітлені основні теми східного канонічного права, а також подані наукові статті автора, присвячені актуальній правові проблематиці.

Враховуючи невелику кількість україномовної літератури у галузі канонічного права, дана книга стане цінним надбанням української каноністики і істотним внеском в її розвиток.

Сам автор книги на своїй офіційній facebook-сторінці так прокоментував вихід своєї книги: «Сьогодні, може, дещо і символічно, в день офіційного початку шкільного року в Україні, вийшла друком моя книга з канонічного (церковного) права. Праця 11 років. Дякую митрополиту Євгену Поповичу за вступ до книги та владиці Теодору Мартинюку і о. проф. Лешеку Адамовічу з Католицького Університету в Любліні (Польща) за рецензію».

Довідка

Андрій Танасійчук — священнослужитель Коломийської єпархії УГКЦ і парох парафії Благовіщення Пречистої Діви Марії в м. Коломия. Доктор східного та латинського канонічного права. Професор Факультету Канонічного Права св. Пія Х у Венеції (Італія). Голова Товариства українських каноністів. Дійсний член міжнародного Товариства Права Східних Церков та міжнародного Товариства Канонічного Права.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ