УГКЦ запрошує до спільної екуменічної молитви онлайн

22 січня 2021

У неділю, 24 січня 2021 року, о 18.00 у межах Тижня молитов за єдність християн в Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві відбудеться екуменічний Молебень. Молитву в прямому ефірі транслюватиме «Живе телебачення», тому приєднатися до неї зможе кожний охочий.

УГКЦ запрошує до спільної екуменічної молитви онлайн

Екуменічний Молебень очолить владика Богдан Дзюрах, Секретар Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви.

З огляду на карантинні обмеження, Тиждень молитов за єдність християн цього року має інший вигляд, ніж зазвичай, коли у спільній молитві єдналося духовенство католицької, православної та протестантських Церков.

Цієї неділі заохочуємо всіх християн долучитися до екуменічного Молебню за посередництвом прямої трансляції «Живого телебачення», щоб спільно з християнами всього світу солідаризуються в нашому бажанні єдності.

Пригадаємо, що головною темою Тижня молитов за єдність християн у 2021 році є «Хто перебуває в моїй любові, той багато плодів приносить». Її запропонувала жіноча чернеча спільнота Граншана (Grandchamp) зі Швейцарії. Починаючи з 1930-х років, монахині відкрили свої двері для всіх християн, які забажали віддатися на служіння Божому слову, не зважаючи на вік, конфесію, країну чи навіть континент. А молитва за християнську єдність була і залишається в серці цієї спільноти від початку її заснування.

За матеріалами Комісії УГКЦ з міжконфесійних і міжрелігійних відносин