Учасники Дитячого простору «Ангелики» розділили різдвяну святкову вечерю із владикою Володимиром Груцою

23 грудня 2023

У п’ятницю 22 грудня 2023 року, напередодні свята Різдва Христового, у храмі Матері Божої Неустанної Помочі владика Володимир Груца, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ, благословив та розділив святкову вечерю з дітьми з дитячого простору «Ангелики», який діє при «Домі милосердя» Центру опіки сиріт Львівської архиєпархії.

У дитячому різдвяному дійстві взяли участь діти, а також їхні батьки, опікуни та духівники, повідомляє пресслужба Львівської архиєпархії УГКЦ.

Розпочалося свято спільною молитвою за наших військових та перемогу України. Владика Володимир звернувся з вітальним словом, у якому мовив: «Дорогі просторяни, „ангелики“, ми зібралися тут на святкування. Знаємо, коли Ісус народився у Вифлеємі, першими про це звістили ангели. Тут зійшлися ви, наші діти. Це вже своєрідне „різдво“. Ми чуємося у цій спільноті святково».

Відтак під час свята різні групи дітей колядували. Опісля владика Володимир благословив, розділив різдвяну просфору і всі пристуні мали можливість частування святовечірніми стравами.

Дім милосердя святого Миколая — освітній заклад, тому у 2020 році було вирішено частину приміщень облаштувати так, щоб можна було систематично займатися із дошкільнятами. Від лютого 2020 року й до вересня тривали ремонтно-реставраційні роботи. 30 вересня відбулося урочисте відкриття дитячого простору «Ангелики». На той час вдалося облаштувати два класи, ігрові куточки, коридор та санвузли для дітей.

«Найперше, це діти з наших соціальних категорій, якими ми опікуємося. Списки дітей ми формуємо разом зі Службою у справах дітей міста, і тоді звертаємося до цих людей і даємо їм таку пропозицію, що можуть до нас приходити. Простір „Ангелики“ — це перший крок до здійснення великої мети — в освітніх цілях і виховання нашого молодого покоління. Віримо, що тут Божа любов буде у серця дітей закладатися на майбутнє», — розповів отець Роман Прокопець у коментарі виданню «Захід. нет».

Дитячий простір дошкільної освіти «Ангелики», – розповідає отець Роман, – це християнський простір добра, любові, знань, взаємодопомоги, віри та радості.