У Запоріжжі відбулася третя Школа з церковного співу

23 липня 2019

У Запоріжжі відбулася третя Школа з церковного співу для співців зі східних і південних областей України. У навчальних зустрічах взяли участь також представники Харківського екзархату: парафіяни храму Покрови Пресвятої Богородиці Покотилівського монастиря Олена Салімовська, Катерина Крячкова, Лариса Щербіна та Галина Косенко.

У Запоріжжі відбулася третя Школа з церковного співу

Співці з Донецька, Луганська, Запоріжжя, Дніпра, Харкова, Одеси і Львова разом об’єдналися зі спільною метою — навчитися співати Божественну Літургію. Майстер-клас для учасників проводив п. Максим Тимо, викладач Українського католицького університету та член Патріаршої літургійної комісії УГКЦ. До присутніх з пастирським словом звернувся преосвященний владика Степан Меньок, екзарх Донецький, який благословив їх працю і старання та висловив учасникам слова підтримки.

Сподівається на подальшу співпрацю і керівник майстер-класу. «Всім учасникам і організаторам — велике спасибі! Задля таких студентів, як ви, можна цілий рік працювати, не покладаючи рук, щоб потім можна було ділитися досвідом», — підкреслив п. Максим Тимо.

За матеріалами Харківського екзархату УГКЦ