У Стрию Парастасом розпочалися похоронні богослужіння за Вірою Шевчук

13 квітня 2021

12 квітня 2021 року у Стрию було відслужено Парастас за новопереставлену Віру Шевчук, матір Блаженнішого Святослава. На похорон до Стрия прибув і Глава УГКЦ.

У Стрию Парастасом розпочалися похоронні богослужіння за Вірою Шевчук

Парастас відслужили у храмі святих Володимира і Ольги (м. Стрий, вул. Григорія Коссака, 7 а). На молитві був присутній батько Блаженнішого Святослава Юрій.

У богослуженні, яке очолив владика Ігор Возьняк, митрополит Львівський, взяли участь також владика Володимир Війтишин, митрополит Івано-Франківський, владика Тарас Сеньків, єпарх Стрийський, владика Ярослав Приріз, єпарх Самбірсько-Дрогобицький, владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийський, владика Григорій Комар, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, та чисельне духовенство Стрийської та сусідніх єпархій УГКЦ.

Наприкінці відправи владика Богдан Манишин виголосив проповідь.

Як ми вже повідомляли, заупокійна Божественна Літургія з погребенням п. Віри Шевчук розпочнеться завтра, 13 квітня 2021 року, об 11:00 у храмі святих Володимира і Ольги у Стрию.

Пригадуємо, що п. Віра Шевчук, мати Глави УГКЦ, відійшла у вічність 12 квітня 2021 року внаслідок важкої недуги на 74-му році життя.

Фото: о. Андрій Максимович
За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ