У Слотсбурзі (США) проведуть 65-ту Святоуспенську прощу Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії

26 липня 2019

10–11 cерпня 2019 року відбудеться 65-та Святоуспенська проща Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії (Віллa Пресвятої Богородицi / Слотсбурґ (штат Нью-Йорк, США). Головною темою прощі стане заклик: «Відповісти серцем, як Богородиця та блаженна Йосафата».

У межах програми передбачена Архиєрейська Божественна Літургія з процесією до печери/ґрота, де відбудеться освячення квітів. Головним служителем і проповідником стане владика Борис Гудзяк, митрополит Філадельфійської архиєпархії в США. Натомість, духівником Святоуспенської прощі буде отець Тарас Чапарін.

Крім того, на цій події очікуються владика Павло Хомницький, єпарх Семфордський, владика Богдан Данило, єпарх Пармський, владика Венедикт Алексійчук, єпарх Чиказький, владика Андрій Рабій, єпископ-помічник Філадельфійської архиєпархії, владика Іван Бура, єпископ-помічник Філадельфійської архиєпархії, владика Василь Лостен, єпископ-емерит Стемфордський. Богослужіння своїм співом супроводжуватиме хор церкви Св. Михаїла із містечка Нью-Хейвен (штат Коннектикут, США).

Варто зазначити, що також відбудеться Літургія для молоді, благословення хворих і релігійних предметів, Хресна дорога та інші цікаві заходи. Додамо, що усіх охочих запрошують відвідати виставку, присвячену 100-літтю відходу до вічності блаженної Йосафати Гордашевської.

Святоуспенської прощі Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії
до Слотсбурга (штат Нью-Йорк, США)

Неділя, 11 серпня

* оо. душпастирі сповідатимуть увесь день від 8:00 год. ранку