У серпневому «Прямому ефірі» Блаженніший Святослав поспілкується з Юлією Лапутіною про сучасних захисників Незалежності України

19 серпня 2021

Розмова відбудеться у п’ятницю, 20 серпня 2021 року, о 16:00 на «Живому телебаченні».

З огляду на те, що цими днями Україна відзначає ювілейну 30-у річницю відновлення своєї незалежності, згадує символічні події, а також своїх героїв, «Живе телебачення» прагне звернути увагу зокрема на тих, хто сьогодні боронить нашу незалежність, — воїнів української армії, ветеранів російсько-української війни.

У серпневому випуску «Прямого ефіру з Блаженнішим Святославом» Глава УГКЦ поговорить з міністром у справах ветеранів України про зміни в українському війську, соціальну адаптацію ветеранів АТО, проблеми, з якими вони зустрічаються після повернення з зони бойових дій та шляхи їх вирішення. Не оминуть увагою і питання співпраці між Міністерством ветеранів України та Українською Греко-Католицькою Церквою.

Кожен охочий зможе адресувати свої запитання гостям програми, написавши їх у коментарях під трансляцією або поставивши особисто під час ефіру. Для того, щоб стати учасником програми, потрібно приєднатися до розмови за цим посиланням у Zoom: https://us02 web.zoom.us/j/88510691882.

Відкривайте мудрість Церкви разом з нами!

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ