У Римі відбудеться конференція про служіння УГКЦ в умовах війни

28 березня 2022

29 березня, о 17:00 за київським часом, у Папському орієнтальному інституті в Римі відбудеться конференція про служіння УГКЦ в умовах війни. Головним доповідачем зустрічі через онлайн зв’язок буде Блаженніший Святослав.

У Римі відбудеться конференція про служіння УГКЦ в умовах війни

Метою конференції є донести до міжнародної спільноти правду про війну в Україні та розповісти про духовний і гуманітарний вимір служіння Церкви в контексті війни. До участі в конференції запрошені представники Римської курії, дипломатичного корпусу, акредитованого при Святому Престолі, академічного середовища, міжнародних ЗМІ, працівники доброчинних організацій тощо. Про це анонсує Секретаріат Глави УГКЦ в Римі.

Модератором конференції буде о. Давид Назар, ТІ, Ректор Папського орієнтального інституту. Доповідачами будуть кардинал Леонардо Сандрі, Префект Конгрегації для Східних Церков; кардинал Майкл Черни, ТІ, в. о. Префекта Дикастерії цілісного людського розвитку; п. Андрій Юраш, Посол України при Святому Престолі; п. Тетяна Ставнична, Директор БФ «Карітас-Україна» та о. Марко Панєлло, Директор БФ «Карітас-Італія».

Конференція буде транслюватися на Каналі YouTube Папського орієнтального інституту: https://youtu.be/42 WxwGDOXJA