У Першотравенську відкрився парафіяльний центр Святого Филипа Нері та благодійна кухня

23 лютого 2024

У Першотравенську, Дніпропетровської області, 17 лютого владика Максим Рябуха, єпископ-помічник Донецького екзархату УГКЦ, освятив і благословив парафіяльний центр та благодійну кухню при місцевій парафії Різдва Пресвятої Богородиці.

Вся парафіяльна громада радо зустрічала у себе в гостях владику Максима. Спілкуючися із вірянами, архиєрей поділився своїми думками щодо цінності спільного служіння, розвитку парафії, похвалив людей за їхні докладені зусилля і молитви, завдяки яким сьогодні маємо центр імені Святого Филипа Нері, про який раніше навіть мріяти було важко. Про це повідомляє пресслужба Донецького екзархату УГКЦ.

«Сьогодні цей парафіяльний центр є великим знаком надії для всіх, бо бачимо як Бог нами опікується. Це нас провадить, дарує незворотні кроки, які утверджують наші відчуття цілісності та Божої опіки у нашому житті», — зауважив владика Максим.

Опісля всі спільно помолилися на благословення благодійної кухні та парафіяльного центру ім. святого Филипа Нері, а владика Максим здійснив Чин освячення простору, що покликаний допомагати людям та нести Божу любов в цей світ.

Згодом архиєрей з духовенством та вірянами увійшли до храму Різдва Пресвятої Богородиці, щоб звершити Божественну Літургію. Співслужили владиці Максиму о. Ярослав Швачук, адміністратор парафії, та отець-диякон Маркіян Буняк.

У своєму слові владика Максим наголосив на тому, що труднощі та виклики в нашому житті покликані утвердити нас у вірі та не повинні лякати нас, адже у всякому разі ми повинні покладатися на Бога.

«Господь ділиться своїм Божим поглядом на життя, усвідомлюючи всі труднощі та виклики, через які проходимо. Він не боїться нам говорити про них для того, щоб утвердити нас у вірі і нагадати, що всі крапки в історії ставить Бог. Пам’ятаймо, що „блаженні є ті, хто витримають до кінця“. Тому Бог точно є поруч із нами на всьому нашому життєвому шляху. А ми ніколи не повинні наповнюватися страхом у цьому світі. Натомість довіряти Богові і сповнюватися розумінням, що Бог нас провадить і кожного дня потребує, щоб діяти через нас. Зокрема точно потребує, щоб всюди, навіть у цих складних обставинах життя, всі ми були світлом Божої присутності, підтримки і допомоги», — сказав владика Максим.

По завершенні богослужіння отець Ярослав подякував владиці за візит та освячення парафіяльного центру і благодійної кухні, а також побажав многих і благих літ.