У Патріаршому соборі продовжуватимуть щоденну молитву за здоров’я та великопісні реколекції онлайн

23 березня 2020

Кожного дня у Патріаршому соборі Воскресіння Христового Української Греко-Католицької Церкви продовжуватиметься усильна молитва за відступлення пандемії коронавірусу, за недужих, за медичних працівників, за все людство.

Від понеділка до п’ятниці о 12.00 будуть служити Молебень за недужих, а в суботу і неділю за подолання пандемії молитимуться під час Божественних Літургій. Рівно ж під час молитви продовжаться великопісні реколекції онлайн.

У понеділок і вівторок четвертого тижня Великого посту (23–24 березня) диякон Даниїл Ґаладза, доктор літургійних наук, проведе дні духовної віднови онлайн українською мовою. Крім того, від понеділка до п’ятниці (23–27 березня) у вечірній час (про точний час ми ще повідомимо) він виголосить реколекційні науки англійською мовою.

У коментарі Департаменту інформації УГКЦ диякон Даниїл розповів, що теми наук англійською мовою базуватимуться на основі читань книги Буття, які Церква нам пропонує кожного дня четвертого тижня посту. У перший день реколекцій проповідник розповідатиме про спасіння Богом Ноя і його родини в Ковчезі. У вівторок — про заповіт Бога з Ноєм. Третього дня про проблеми у новому світі Ноя після його спасіння з потопу. У четвер розповість про історію Вавилонської вежі. Завершаться науки в п’ятницю історією про Авраама і обіцянку Бога, який дає йому вказівки як він має йти далі на шляху до обіцяної землі.

Щоденні молебні за недужих у Патріаршому соборі розпочали 16 березня. Реколекції онлайн проводив о. д-р Роман Островський. Усі п’ять духовних наук можна переглянути за цим посиланням: http://zhyve.tv/projects/29-velykopisni-rekolektsiy/.

«Живе телебачення» здійснюватиме прямі трансляції молебнів задля уможливлення участі в молитві всіх охочих. Прямий ефір можна буде переглянути на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.

Молімося разом за зцілення недужих та про Боже милосердя для подолання пандемії коронавірусу!

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ