У Парижі відзначили Дні преподобної Йосафати Гордашевської

24 листопада 2021

Преподобна Йосафата Гордашевська — співзасновниця Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії, яка мала велике серце і відчувала людську потребу в кожній ситуації, де Господь її ставив. Цими днями 19–21 листопада, у Парижі відзначили Дні пам’яті Блаженної. Це дало багатьом можливість занести свої молитви до преподобної та задуматись над її покликанням.

У Парижі відзначили Дні преподобної Йосафати Гордашевської

Ввечері 19 листопада 2021 року владика Гліб Лончина, апостольський адміністратор Паризької єпархії Святого Володимира Великого, отці Ігор Ранця, Володимир Пендзей, Любомир Филипчак з катедрального храму, о. Юрій Лещинський зі Санлісу й отці Василь Пурій та Роман Остап’юк з Венсену прибули до монастиря Сестер Служебниць у Парижі. Тут, разом зі сестрами Йосафатою Кудлою та Давидою Федан, з парафіянами та гостями, вони помолилися Вечірню з Литією в честь преподобної Йосафати.

Сестри разом з волонтерами Надією Савчук і Тетяною та Софією Саварин приготували тістечка з висловом блаженної, які кожен міг отримати як дарунок від самої Йосафати. По завершенні Вечірньої присутні мали можливість поспілкуватися та почастуватися.

20–21 листопада відбулася місія на парафії в катедрі Святого Володимира Великого для дітей, батьків, діти яких готуються до катехизації, а також для всіх бажаючих.

Сестри показали фільм про блаженну Йосафату «Світло з України», застановились над служінням Йосафати і її послідовниць для дітей, молоді, старших, хворих, в храмах та інших місцях. Вони також спонукали задуматися над відвагою с. Йосафати, яка не побоялась стати першою сестрою Згромадження, якого ще не існувало, а згодом не побоялась випровадити сестер на чужину в ті країни, де відправились українці, щоб бути зі своїм народом.

На завершення о. Ігор Ранця поблагословив усіх присутніх мощами Блаженної Йосафати.

За матеріалами с. Давиди Федан для Паризької єпархії Святого Володимира Великого