У Львові вшанували пам’ять дітей-ангелів

17 жовтня 2024

У вівторок, 15 жовтня, у Львові відзначили День памʼяті дітей, які померли під час вагітності чи невдовзі після народження. Подія відбулася на міській Площі Ангелів та в Гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла, що знаходиться поруч.

У Львові вшанували пам’ять дітей-ангелів

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Перинатальний хоспіс «Слід Життя» — організація, яка організувала захід.

Зустріч розпочалася на Площі Ангелів, де кожен присутній зміг більше дізнатися про Всесвітній день дітей, які відійшли від нас під час вагітності чи невдовзі після народження, розповідається на фейсбук-сторінці Гарнізонного храму.

Опісля в храмі відбулася Божественна Літургія. Спільну молитву очолив отець Андрій Кобилюх у співслужінні отця Нестора Кизика.

Захід завершився творенням «Світлової Хвилі» на Площі Ангелів через запалення свічок в пам’ять про маленьких Ангелів.

Координувала захід сестра Юстина Голубець — Служебниця Непорочної Діви Марії, засновниця та голова організації Перинатальний хоспіс «Слід Життя», медичний психолог, біолог-генетик.

Цього ж дня молитовно вшанували пам’ять дітей, які померли під час вагітності чи невдовзі після народження, в храмі Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ у місті Бібрка на Львівщині.

У повідомленні у фейсбук-групі парафії зазначається, що в храмі «запалили свічки на знак пам’яті долучаючись до творення Всесвітньої „Світлової хвилі“».

Також повідомляється, що була «звершена молитва за світлої пам’яті Євгенію Рибій, яка приносила ревні молитви за ненароджених дітей і долучено молитви за нехрещених дітей».