У Львові презентували унікальне полотно присвячене медикам

28 грудня 2020

Шприци замість пензлика, а фарби розбавлені лікарськими розчинниками. У Храмі Різдва Пресвятої Богородиці презентували унікальне полотно присвячене медикам. Про це повідомляє телеканал НТА.

У Львові презентували унікальне полотно присвячене медикам

На полотні представлені: святий папа Іван Павло ІІ, Мати Тереза, отець Піо та святий Шарбель.

Автор полотен — художник Роман Катаран. Ці постатті зцілювали людей у часи пандемії. За словами митця таку любов і милосердя сьогодні проявляють українські лікарі. Задум художник втілював впродовж трьох років, тобто ще до початку пандемії коронавірусу. Для цього вигадав новаторську техніку.

Витвір презентували у церкві Різдва Пресвятої Богородиці.

Парох церкви отець Орест Фредина розповів, що в захваті від техніки. Якщо підійти ближче, то можна побачити, що це надзвичайно посвячена річ.

Мистецтвознавиця Христина Береговська зазначила, що твір виглядає як комп’ютерна графіка.

Витвір презентуватимуть в Україні й за кордоном.

За матеріалами релігійного інтернет-ресурсу «Духовна велич Львова»