У Луцьку відбулася щорічна проща до Волинської ікони Богородиці у новому форматі

19 травня 2021

16 травня 2021 року у стінах Музею Волинської ікони відбулася вже традиційна проща до Богородиці, прославленої у Волинській іконі. Прощу очолив владика Йосафат Говера, екзарх Луцький.

«Це, напевне, найменш чисельна проща до Волинської ікони із відомих…» — зазначив екзарх Луцький владика Йосафат Говера, оскільки через карантинні обмеження молитва до Богородиці відбулася онлайн. «Кожного року проща велелюдна і музейні працівники виносять ікону на двір, щоби якомога більше прочан могло віддати свою шану Діві Марії», — підкреслив проповідник у своєму слові.

Своїм співом цю прощу супроводжували учасники парафіяльного хору з парафії Миколая Чарнецького, що у м. Ковелі.

На закінчення прощі владика Йосафат подякував музейникам за гостинність, а всім учасникам за молитву.

За матеріалами Луцького екзархату УГКЦ