У Луцькому екзархаті священники обговорили нові норми щодо запобігання насильству

7 лютого 2020

У межах постійної формації духовенства Української Греко-Католицької Церкви 4 лютого 2020 року священнослужителі Луцького екзархату взяли участь у формаційній зустрічі.

Цього разу до уваги слухачів була подана непроста тема, котра набирає обертів у сучасному суспільстві зокрема за кордоном — тема захисту дітей та молоді від сексуального насильства.

Доповідачами були ієромонах Сава Масник, студит та с. Теодора Шулак, МНІ. У процесі інформування та обговорення цієї теми присутні мали можливість поставити низку запитань, котрі стосувалися моралі, психології, фізіології, а також ознайомитись з численними документами та напрацюваннями Церкви.

У пообідній час традиційно відбулися збори духовенства, на яких обговорили поточні справи служіння у Луцькому екзархаті, зокрема багато часу присвятили приготуванню до екзархального Собору, котрий відбудеться 28 березня цього року.

За матеріалами Луцького екзархату УГКЦ