У Коломиї планують створити міську Раду Церков та релігійних організацій

4 серпня 2020

Рішення створити міську Раду Церков та релігійних організації в Коломиї прийняли учасники екуменічної зустрічі, що відбулася у день празника Святого Володимира Великого та переддень 155-ї річниці від дня народження митрополита Андрея Шептицького.

У Коломиї планують створити міську Раду Церков та релігійних організацій

Представники різних Церков зібралися в найстарішому греко-католицькому храмі Коломиї Благовіщення Пречистої Діви Марії. Це була перша екуменічна зустріч у місті, йдеться на фейсбук сторінці парафії. Під час діалогу учасники роздумували над християнськими цінностями України та тим, що сприяє об’єднанню християн, зокрема в Коломиї.

Участь взяли представники духовенства від Української Греко-Католицької Церкви, Римо-Католицької Церкви, Православної Церкви України та Церкви євангельських християн-баптистів.

На закінчення заходу було запропоновано в подальшому створити в Коломиї пам’ятне місце хрещення Русі-України й міську Раду Церков та релігійних організації в Коломиї і провести 19–25 січня, під час тижня молитов про об’єднання християн, спільні молитовні зустрічі.

За матеріалами Коломийської єпархії УГКЦ
Пресслужба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ