У Харкові вшанували пам’ять жертв Голодоморів в Україні

30 листопада 2020

Цього року четверта субота листопада, коли українці по всьому світі згадують жертв Голодоморів, припала на початок Різдвяного посту.

У Харкові вшанували пам’ять жертв Голодоморів в Україні

У Харкові заходи розпочалися з поминальних богослужінь. Зокрема, Свята Літургія та Панахида за невинноубієнних були відслужені в катедральному соборі Святого Миколая та в Свято-Дмитрівському храмі. Опісля, вірні та духовенство, екзарх Харківський владика Василій Тучапець, владика Ігор Ісіченко спільно помолилися за загиблими біля Хреста пам’яти жертв Голодомору, що розташований у Молодіжному парку міста Харкова (колишній міський цвинтар).

Наступним місцем вшанування став Меморіал жертвам Голодоморів, який розташований на виїзді з Харкова у бік Дергачів.

Також молилися біля місця поховання загиблих від Голодомору 1932–33 рр. дітей (вул. Академіка Павлова).

За матеріалами Харківського екзархату УГКЦ