У Дорі відбувся благодійний концерт на підтримку 3-ої штурмової бригади

8 жовтня 2024

6 жовтня 2024 року в селі Дора, поблизу Яремче, відбувся освітньо-благодійний захід, присвячений пам’яті о. Ярослава Свищука та вшануванню загиблих воїнів України.

У Дорі відбувся благодійний концерт на підтримку 3-ої штурмової бригади

Захід розпочався Архиєрейською Літургією, яку очолив правлячий архиєрей Коломийської єпархії Василій Івасюк. Під час богослужіння йому співслужили о. Тарас Пеленьо, адміністратор парафії Святих апостолів Петра і Павла, о. Віктор Прийдун, економ Коломийської єпархії, а також духовенство Яремчанського протопресвітеріату на чолі з протопресвітером о. Богданом Скірчуком. Про це пише пресслужба Коломийської єпархії УГКЦ.

Звертаючись до вірних у проповіді, владика Василій підкреслив важливість пам’яті про тих, хто віддав своє життя за Україну, і звернув увагу на роль духовної спадщини для майбутніх поколінь.

Після завершення Літургії відбулося освячення погруддя святої Йосафати Гордашевської, співзасновниці Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії.

Далі відбувся благодійний концерт під назвою «Світло для світу», у якому взяла участь співачка Оксана Сливка. Мистецька програма була насиченою виступами таких виконавців та колективів, як артист оркестру «Аркан» та лауреат міжнародних премій Юрій Гресько, народний колектив «Сонет», гурт «Дві Терції», солістка Полтавської філармонії Лариса Борисенко, ансамбль народної музики «Гуцулська кварта», гурт «Forest Brothers» та інші.

Під час концерту присутні мали можливість не лише насолодитися українською творчістю, але й підтримати військовослужбовців 3-ої штурмової бригади своїми пожертвами.

Організаторами заходу виступили Благодійна організація «Янголи миру та добра», благодійна організація «Підтримай 3-тю штурмову бригаду», а також координаційна рада волонтерів Надвірнянщини.

Фото: бр. Максим Федюк