У Червонограді відбувся тренінг із формування лідерських компетенцій у душпастирському служінні «Душ-Пастир»

17 липня 2019

15 липня 2019 року у стінах храму Священомученика Йосафата у м. Червоноград з благословення преосвященного єпископа Михаїла Колтуна, єпарха Сокальсько-Жовківського, відбувся тренінг «Душ-Пастир» із формування лідерських копметенцій у душпастирському служінні з о. Андрієм Зелінським, ТІ, для духовенства Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ.

Основною темою формаційного тренінгу для духовенства «Священник, душпастир, духовний лідер — слуга Господній» тренер о. Андрій на основі розділів книги пророка Ісаї представив риси та функції душпастиря як лідера парафіяльної спільноти. Окрім цього, доповідач окреслив ті цінності, якими має жити священик та функції, які має виконувати душпастир сьогодення у своїй Богом довіреній спільноті парафіян.

Насамкінець, владика Михаїл Колтун подякував учасникам тренінгу та п. Остапу Семераку, міністру екології та природних ресурсів України, який спричинився до організації та проведення цього заходу.

За матеріалами Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ