У Чернівцях вперше відбувся формаційний семінар для парафіяльних прессекретарів Чернівецької єпархії УГКЦ

19 листопада 2019

16 листопада 2019 року в Чернівцях відбулася формаційна зустріч для осіб, які відповідальні за комунікацію в парафіях Чернівецької єпархії УГКЦ. Тема семінару — «Парафія комунікує: від громади до світу». Захід проводив випускник факультету соціальної комунікації Папського університету Святого Хреста в Римі брат Микола Мудрик.

На початку зустрічі владика Йосафат Мощич благословив усіх присутніх та зазначив, що «цей семінар допоможе нам Добру Новину Євангелія якісно та ефективно прокомунікувати у наших громадах у час нових медіа».

«Сьогодні не достатньо тільки писати у Фейсбуку новини, виставляти фотографії і думати, що ми успішні. Основне завдання прессекретаря — це креативно доносити повідомлення про ідентичність чи активність громади до цільової аудиторії, використовуючи відповідні канали комунікації», — зазначив брат Микола Мудрик.

Доповідач представив слухачам головні правила написання і подачі новин з парафій, поділився власним досвідом, як творити цікаві новини. Крім того, він показав власну медіапрезентацію про те, як працювати і як комунікувати з єпархіальним прессекретарем, щоб наповнювати медіа-простір якісним християнським релігійним контентом.

На закінчення семінару всі присутні отримали відповіді на свої запитання, а також обговорили майбутні зустрічі та співпрацю.

За матеріалами Чернівецької єпархії УГКЦ