Церква в Угорщині розпочала допомогу біженцям з України

26 лютого 2022

Постійна рада Єпископської конференції Угорщини повідомила, що скерувала до «Карітасу» Угорщини розпорядження про допомогу та особливу увагу до біженців з України. В офіційному повідомленні йдеться, що Католицька Церква в Угорщині буде співпрацювати з державними та міжнародними харитативними інституціями.

Церква в Угорщині розпочала допомогу біженцям з України

Генеральний Секретар Ради монс. Тот повідомив, що для потреб біженців вже було виділено 10 мільйонів флоринів, а «Карітас» Угорщини оголосив збірку коштів. Про це зазначає Секретаріат Глави УГКЦ в Римі.