Священник УГКЦ відвідав українців Кувейту і відслужив Літургію

3 жовтня 2019

27 вересня, у Свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, священник для українців греко-католиків Об’єднаних Арабських Еміратів о. Степан Лилак відвідав з душпастирським візитом м. Ель-Кувейт і відслужив для українців Кувейту Божественну Літургію у катедральному храмі Святої Родини.

Священник УГКЦ відвідав українців Кувейту і відслужив Літургію

На богослужінні були присутні співробітники Посольства України в Державі Кувейт на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Олександром Балануцею, представники української діаспори й інші віряни.

Отець Степан також уділив вірним Таїнство Сповіді та мирування з нагоди свята.

Після Служби Божої відбулися зустрічі з громадою та з представниками Посольства. Зокрема, обговорили подальші візити і можливість богослужінь для українців у Кувейті.

За матеріалами Пасторально-міграційного відділу УГКЦ