Стартувала Великопосна екоініціатива Української Греко-Католицької Церкви

13 березня 2019

З початком Великого посту стартувала ініціатива «Екологічне навернення для порятунку створіння», яку щорічно проводить Бюро УГКЦ з питань екології, починаючи з 2011 року, з метою допомогти глибше й повніше пережити процес покаяння і навернення до Бога, завдяки поглибленню свідомості щодо відповідальності за створений Богом світ та шляхів її здійснення у повсякденному житті кожної людини.

Стартувала Великопосна екоініціатива Української Греко-Католицької Церкви

Головними завданнями ініціативи є привернути увагу віруючих людей та громадськості до екологічних проблем; сприяти поширенню екологічного вчення Церкви; ініціювати освітньо-виховні та молитовні заходи, а також практичні акції екологічного спрямування; заохочувати до діл милосердя стосовно ближніх та Божого створіння — природи.

Цьогоріч, у відповідності до звернення Папи Франциска, Великопосна екологічна ініціатива фокусується на бережливому ставленні до Божого дару води.

«Вода — це безцінний Божий дар для всього людства, який часто використовується вкрай неефективно. В часі Великого посту кожен має чудову засвідчити свою віру у Воскреслого завдяки особистому наверненні, що проявляється у більш раціональному та бережливому використанні води», — констатує Володимир Шеремета, керівник Бюро УГКЦ з питань екології.

В рамках Великопосної екоініціативи отримають своє логічне продовження також багато інших практичних екологічних акцій, які з року в рік проводить Українська Греко-Католицька Церква в часі Святої Чотиридесятниці, як наприклад «Ні підпалам», «Посади дерево миру», «Година Землі», «Здай макулатуру — посади дерево», «Вшануймо померлих без шкоди для живих» та ін.

Детальніше з ініціативою та можливостями участі у ній можна ознайомитись за посиланням: Великопосна ініціатива «Екологічне навернення для порятунку створіння 2019».

За матеріалами Інформаційної служби Бюро УГКЦ з питань екології