Сьогодні дивіться програму «Прямий ефір з Блаженнішим Святославом». Тема: «Як почути голос Божий серед обстрілів»

23 квітня 2022

Сьогодні, 23 квітня, у переддень Великодня, у прямому ефірі на «Живому ТБ» дивіться програму «Прямий ефір з Блаженнішим Святославом». Тема: «Шлях до Воскресіння: як почути голос Господа серед обстрілів». Ефір розпочнеться о 16:00.

У програмі будемо говорити про біль, страждання і надію українців дорогою до нового життя. Дізнаємось про погляд Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава на події та зміни в українському суспільстві і Церкві. Про це анонсує Департамент інформації УГКЦ.

У програмі дізнаєтесь про таке:

Що війна змінить в Церкві назавжди?
Як не забувати про християнські та гуманістичні цінності?
Як зараз почути Господа серед обстрілів, смертей рідних, криків розпачу та мовчання братських могил?