Сестру Севастіяну Карвацьку нагороджено орденом святого Пантелеймона

9 серпня 2021

Сьогодні, 9 серпня 2021 року, у день пам’яті св. великомученика і цілителя Пантелеймона за юліанським календарем, у Києві відбулася щорічна урочиста церемонія нагородження «Орден Святого Пантелеймона. Честь медичної професії». У номінації «Взірець служіння суспільству» нагороду отримала с. Севастіяна Карвацька, ЧСВВ, Голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.

Сестру Севастіяну Карвацьку нагороджено орденом святого Пантелеймона

Як відомо, «Орден св. Пантелеймона» — це найвища громадська відзнака за професіоналізм та милосердя, яку вручають медичним працівникам.

У номінації «Взірець служіння суспільству», в якій с. Севастіяні і присуджено нагороду, вона представляла Львівщину і водночас Українську Греко-Католицьку Церкву.

Вручення відзнаки с. Севастіяні див. з 2:52:28:

«Я, найперше, дякую Богові за те, що він супроводжує мене на всіх стежках мого служіння. Також хочу подякувати всім, хто зі мною працює. Я дуже вдячна і моїй монашій спільноті, моїй Церкві, Отцю і Главі моєї Церкви Блаженнішому Святославу за можливість, нагоду і довір’я робити добро, милосердя у великій любові до ближніх, хворих та немічних», — сказала с. Севастіяна під час вручення нагороди.

На завершення слова переможниця пригадала присутнім слова св. Матері Терези з Калькутти, які та промовила перед вельможами тогочасного світу під час вручення їй Нобелівської премії: «Ідіть і робіть так само!» Тим самим с. Севастіяна закликала поважних гостей, присутніх на церемонії вручення Ордену, до служіння ближнім.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ