Привітання керівника Департаменту військового капеланства владики Михаїла Колтуна з нагоди Дня Збройних Сил України

6 грудня 2021

Привітання керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ владики Михаїла Колтуна з нагоди Дня Збройних Сил України, 6 грудня 2021 року.

У цей день, коли ми відзначаємо 30-ту річницю від дня заснування Збройних Сил України, ми разом з усіма військовими капеланами Української Греко-Католицької Церкви щиросердечно вітаємо вас із вашим професійний святом! Сьогодні ми в особливий спосіб складаємо вам слова вдячності за вашу мужність і відвагу, за вірність своєму покликанню захищати мир і боронити Рідну землю, за непохитну стійкість в умовах постійних небезпек і загроз.

Пам’ятайте, що ми, військові капелани, є завжди поруч, що ми неустанно молимося за вас, випрошуючи у Господа нашого Ісуса Христа для вас сили, мудрості та відваги у здійсненні вашої шляхетної місії, щоб Він вас беріг від усякого зла, дарував вам незламність духа та міцність здоров’я.

Відзначаючи річницю Збройних Сил України, ми також молитовно вшановуємо пам’ять Героїв, які віддали своє життя за свободу та незалежність України. Вічна їм пам’ять та слава!

Дорогі наші воїни-захисники! Від імені усіх військових капеланів Української Греко-Католицької Церкви вітаю вас із Днем Збройних Сил України! Бажаю вам віри, надії, любові, а в тім радості, мирного неба, щастя та добробуту у ваших сім’ях та родинах! «А Бог миру нехай буде зо всіма вами. Амінь» (Рим. 15, 33).

† Михаїл Колтун,
керівник Департаменту військового капеланства