Прикарпатців запрошують на перший з’їзд чоловіків

16 липня 2021

24 липня 2021 року відбудеться Перший з’їзд чоловіків до Цариці Покуття в Погоні.

Прикарпатців запрошують на перший з’їзд чоловіків

За словами голови Комісії у справах родин і мирян Івано-Франківської Архиєпархії о. Юрія Прилепського, цьогоріч наша церква відзначає Рік святого Йосифа.

Улюблений батько, батько в лагідності, слухняності та гостинності; батько працьовитий, з креативною мужністю, завжди в тіні — цими словами Папа Франциск описує у ніжній та зворушливій формі постать святого Йосифа в Апостольському листі «Patris corde».

Святий Йосиф, у дійсності, конкретно виразив своє батьківство, «вчинивши своє життя приношенням себе в любові, відданим на служіння Месії» і він є прикладом для наслідування для сьогоднішнього світу.

«Ми маємо багато прекрасних спільнот у нашій церкві. Переважно це жіночі, молодіжні, родинні спільноти, а от чоловічих об’єднань бракує. Об’єднань таких Йосифів. І якраз у цей рік, коли церква хоче показати у святому Йосифові приклад кожному чоловікові і батькові, хочемо наголосити, що чоловіки також повинні об’єднуватися у чоловічі спільноти, які б діяли при кожній парафії», — каже о. Юрій.

Однією з таких спільнот в Івано-Франківській архиєпархії є спільнота «Лицарів Колумба», діяльність якої поблагословив архиєпископ і митрополит Володимир Війтишин.

«Саме під час цього Першого з’їзду чоловіків у Погоні ми хочемо показати приклад святого Йосифа, як доброго, досконалого чоловіка і батька. Також хочемо для всіх присутніх презентувати спільноту „Лицарів Колумба“, щоб чоловіки на своїх парафіях також об’єднувалися у такі спільноти», — пояснює о. Юрій.

Тож 24 липня всіх чоловіків Івано-Франківської архиєпархії запрошують завітати до Цариці Покуття в Погоню, взяти участь у з’їзді.

першого З’їзду чоловіків до Погоні

18.00 молебень до св. Йосифа, наука: «Св. Йосиф приклад чоловіка і батька»

19.00 Божественна літургія; представлення спільноти «Лицарі Колумба».

20.00 спільна вечеря

Телефон для довідок:

+38 (066) 41-93-139; +38 (067) 34-43-523 (о. Юрій)

За матеріалами Іванни Габльовської для Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ