При катедральному храмі УГКЦ у м. Харкові щотижня допомагають понад двом тисячам людей

28 червня 2023

Щочетверга від самого ранку біля катедрального собору Святого Миколая Чудотворця Української Греко-Католицької Церкви у м. Харкові стоїть кількасотметрова черга людей. Тут раз на тиждень всім, хто потребує, видають гуманітарну допомогу.

Як розповідають організатори, о восьмій ранку починається видача талончиків з номером черги. А вже від одинадцятої починають роздачу допомоги відповідно до виданих номерків. Відтак, якщо перші потребуючі приходять на одинадцяту, то людина з тисячним номером — близько першої години.

Батьки з малими дітьми в колясках приходять одразу на видачу, їх пропускають окремо, поза загальної черги.

Владика Василій Тучапець, екзарх Харківський УГКЦ, розповідає, що щоразу приходить понад дві тисячі людей. Дуже багато ви можете бачити дітей, батьків з маленькими дітьми, також людей похилого віку, люди які переїхали до Харкова з Куп’янська, Вовчанська, з інших прикордонних міст і сіл, які постійно обстрілюються російськими військами.

«Найперше люди потребують продуктів харчування, також потребують для дітей харчування і засобів гігієни. Переселенці потребують і постіль, і речі, й одяг, бо буває так, що люди в чому були — в тому і виїхали. Нерідко їхнє житло вже зруйноване, і тут вони винаймають, оплачують квартири або живуть у знайомих. Важливим є продовжувати надавати гуманітарну допомогу людям», — зазначає єпископ Харківський.

Варто зазначити, що катедральний собор Святого Миколая Чудотворця Української Греко-Католицької Церкви, де надається допомога, розташований за адресою: місто Харків, вулиця Гвардійців Широнінців, 6-А.

Докладніше, як добратися, дивіться за посиланням: http://ugcc.kharkiv.ua/katedra