Представники Апостольського екзархату в Італії зустрілись із Директором Юридичного відділу Римського вікаріату

14 липня 2021

13 липня 2021 року за дорученням владики Діонісія Ляховича, апостольського екзарха для українців-католиків візантійського обраду в Італії, о. д-р Теодосій Р. Грень, ЧСВВ, протосинкел екзархату, та о. д-р Анібал Р. Соутус, судовий вікарій, здійснили робочу зустріч з о. Ренато Тарантеллі Баккарі, Директором Юридичного відділу Римського вікаріату та іншими спеціалістами цього ж відділу.

Під час зустрічі було обговорено ряд важливих на сьогоднішній день для Апостольського екзархату питань, зокрема, канонічне утворення територіальних і персональних парафій екзархату на території Риму, визнання юридичних осіб екзархату цивільними органами влади, тощо.

Ця зустріч стала важливим позитивним кроком на шляху розвитку Апостольського екзархату в Італії. Представники Римського вікаріату запевнили у своїй готовності співпрацювати із Юридичним відділом Апостольського екзархату та надати необхідну допомогу у вирішенні нових юридичною-канонічних питань, які на даний час постають перед обома церковними структурами Вселенської Церкви.

За матеріалами Апостольського екзархату в Італії