Побачити хрест і панагію Патріарха Йосифа Сліпого: у Львові відкриють унікальну виставку до 130-річчя Патріарха Йосифа

14 лютого 2022

16 лютого 2022 року у Музеї Митрополита Андрея Шептицького у Львові (вул. Кривоноса, 1) відкриють виставку, присвячену 130-річчю Патріарха Йосифа Сліпого. Початок о 16:00.

Про це повідомлено на фейсбук-сторінці Музею Митрополита Андрея Шептицького.

Під час виставки охочі зможуть:

— ознайомитися з унікальними речами, які належали кардиналу Йосифу Сліпому. Це — і папські грамоти, і кардинальський хрест, і панагія.

— йтиметься, зокрема, про діяльність греко-католицької духовної семінарії і церкву Святого Духа у Львові.

— окремим розділом виставки розкажуть про титанічну працю кардинала Йосифа як відбудовника Української Церкви з руїни. Про відновлення української парафії св. Сергія і Вакха у Римі, а також будівництво храму Святої Софії.

— велику увагу ця виставка звертатиме на співпрацю кардинала Йосифа Сліпого і Петра Холодного. Серед експонатів презентуємо кілька унікальних творів, пензля цього видатного художника.