Парафії УГКЦ в Казахстані та Центральній Азії також житимуть за новим стилем

7 лютого 2023

Парафії УГКЦ в Казахстані та Центральній Азії з 1 вересня 2023 року переходять на новий стиль для нерухомих свят із збереженням чинної Пасхалії.

Парафії УГКЦ в Казахстані та Центральній Азії також житимуть за новим стилем

«Беручи до уваги рішення Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви від 1–2 лютого 2023 року щодо календарного питання, постановляємо, щоб парафії на території Апостольської Адміністратури для вірних візантійського обряду в Казахстані та Центральній Азії разом із Церквою в Україні перейшли з 1 вересня за новим стилем (початок Індикту) 2023 року Божого на новий стиль для нерухомих свят із збереженням чинної Пасхалії», — йдеться у декреті отця Василя Говери, Апостольського Адміністратора для вірних візантійського обряду в Казахстані та Центральній Азії. Про це інформує Департамент інформації УГКЦ.

Як ми повідомляли, Архиєрейський Синод УГКЦ в Україні постановив, що з 1 вересня 2023 року УГКЦ в Україні переходить на новий стиль для нерухомих свят із збереженням чинної Пасхалії.

Вслід за Церквою в Україні на новий стиль для нерухомих свят перейшла і УГКЦ в Польщі.

Фото: e-history.kz. Храм Покрова Пресвятої Богородиці в Карагадні (Кахастан).