Парафії Одеського екзархату долучилися до акції «Нагодуй бідного»

17 листопада 2020

15 листопада 2020 року парафії Одеського екзархату УГКЦ активно долучилися до загальноцерковної акції «Нагодуй Бідного». Більшість громад протягом жовтня та листопада збирали продукти у храмі, щоб сформувати продуктові пакунки для потребуючих.

Парафії Одеського екзархату долучилися до акції «Нагодуй бідного»

На парафіях УГКЦ міст Берислав та Южне, сіл Червоновершка та Сонячне, парафіяни і священники розносили благодійні пакунки по домівках.

В Одесі сотрудник катедрального храму св. ап. Андрія Первозванного о. Ігор Тарас спільно з Лицарями Колумба вийшли на вулиці міста, щоби роздати потребуючим харчові пакети.

У м. Южноукраїнськ, на подвір’ї храму Всіх Святих Українського Народу, парох спільно з волонтерами-рятувальниками організували благодійний сніданок для потребуючих мешканців міста.

Акція «Нагодуй бідного» проходила в усіх парафіях Української Греко-Католицької Церкви 15 листопада у межах відзначення Всесвітнього Дня убогих. Метою цієї акції є допомогти продуктами потребуючим, а саме: особам похилого віку, безхатченкам, багатодітним, малозабезпеченим сім’ям, вдовам, людям з інвалідністю та тим, які опинилися у складних життєвих обставинах.

За матеріалами фейсбук-сторінки Одеського екзархату УГКЦ