Оголошено дату єпископської хіротонії нового єпископа Ольштинсько-Ґданського

8 грудня 2020

Оприлюднено офіційний комунікат Української Греко-Католицької Церкви у Польщі щодо дати єпископської хіротонії та інтронізації нового єпископа Ольштинсько-Ґданського о. Аркадія Трохановського.

Оголошено дату єпископської хіротонії нового єпископа Ольштинсько-Ґданського

«Інформуємо, що свячення нового єпископа (хіротонія) та Чин інтронізації єпископа Аркадія Трохановського відбудуться 23 січня 2021 року о 10:00 год. у катедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці в м. Ольштині (вул. Любельська, 12, м. Ольштин, Вармінсько-Мазурське воєводство)», — йдеться в офіційному комунікаті Української Греко-Католицької Церкви у Польщі, затвердженому архиєпископом і митрополитом Перемисько-Варшавським владикою Євгеном Поповичем.

У свою чергу, додаємо повідомлення архиєпископа Євгена Поповича, митрополита Перемисько-Варшавського та Апостольського адміністратора Ольштинсько-Ґданської єпархії.

За матеріалами Перемисько-Варшавської архиєпархії УГКЦ