«Не лишімось свідками руїни! Станьмо учасниками відновлення!» — благодійний розпродаж пасок на відновлення Нотр-Дам

27 квітня 2019

У неділю, 21 квітня, в день, коли римо-католики святкували Пасху, а греко-католики — Вербну Неділю, у парафії Усіх Святих у м. Венсені (Франція) відбувся благочинний розпродаж пасок, вилучені кошти з якого будуть передані Собору Паризької Богоматері, який постраждав від пожежі 15 квітня цього року.

Усі небайдужі, котрі завітали на свято В’їзду Господнього в Єрусалим до каплиці свв. Івана від Хреста та Терези з Лізьє, змогли придбати пасочку, яка їм до вподоби. Готуючись таким чином до Великодня, парафіяни мали змогу зробити водночас і свій внесок для відбудови Паризької катедри. Розпродажем пасхальних хлібин, а їх пожертвували для цієї справи дві родини із парафії містечка Венсен (Франція), а також і вільними внесками доброчинців та парафіян, наша громада зібрала 720 євро.

«Паски, ці святкові хлібини, які є символами воскреслого Христа, стали у цей день символами внеску у повстання із руїни та попелу усім нам дорогого Нотр-Даму!» — зазначають організатори благодійної акції. Благочинний розпродаж (ярмарок) проходив під гаслом: «Не лишімось свідками руїни! Станьмо учасниками відновлення!»

За матеріалами Паризької єпархії святого Володимира Великого
Прес-служба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ