На VI Всеукраїнському пленері художників у Зарваниці митці написали дванадцять портретів історичних діячів

7 жовтня 2019

6 жовтня 2019 року в Марійському духовному центрі «Зарваниця» завершився VI Всеукраїнський образотворчий пленер, у якому взяли участь митці з різних куточків України.

Протягом трьох тижнів художники написали дванадцять портретів гетьманів, історичних діячів та духовних осіб, які зробили вагомий внесок в українське державотворення.

У малій базиліці Зарваницької Матері Божої відбулася урочиста Божественна Літургія, яку відслужив адміністратор храму о. м. Дмитро Квич. Після Літургії о. Дмитро від імені архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка висловив щиру подяку митцям за жертовність, нелегку працю й служіння та вручив подячні грамоти з нагоди проведення VI Всеукраїнського мистецького пленеру. Опісля на подіумі перед малою базилікою відбулося освячення полотен написаних під час пленеру.

Нагадаємо, що головною метою такого заходу є відкриття у майбутньому галереї сакрального мистецтва імені Митрополита Андрея Шептицького. На цей час картини, над якими працювали митці, розміщені в адміністративній будівлі МДЦ «Зарваниця».

За матеріалами Марійського духовного центру «Зарваниця»