На храмі на Івано-Франківщині встановили меморіальної дошку о. Андрію Бандері

14 липня 2021

У селі Тростянці Долинської територіальної громади 11 липня 2021 року відбулось вшанування світлої пам’яті та відкриття меморіальної дошки о. Андрію Бандері.

На храмі на Івано-Франківщині встановили меморіальної дошку о. Андрію Бандері

Перейнявши парафію у духовний спадок після смерті о. Миколи Дерлиці, тут о. Андрій Бандера служив 5 років, аж до арешту. Якраз у ці липневі дні, а саме 10 липня, минуло 80 років з дня його розстрілу.

Розпочалось вшанування з Служби Божої в церкві святого Миколая, яку відслужили декан Долинського деканату УГКЦ о. Зореслав Котович, вікарій Івано-Франківської Єпархії о. Олег Каськів, настоятель Церкви Всіх Святих Українського Народу о. Іван Барабаш з Стрия, настоятель Церви Святого Миколая о. Ігор Дутчак.

Відтак, на фасаді храму відбулось відкриття та освячення меморіальної дошки. До громади звернулися онук Андрія Бандери, син Володимири, Микола Давидюк та екс-народний депутат України Ірина Фаріон.

Біля пам’ятного хреста, на якому зазначені роки служіння о. Андрія в селі, було відправлено поминальну Панахиду.

За матеріалами Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ