Митрополит Василій Семенюк благословив створення спільноти для дружин священників «Витанія»

9 лютого 2021

З благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василія Семенюка та з ініціативи самих дружин священників 6 лютого у церкві Святого архистратига Михаїла відбулася перша зустріч їмостей міста Тернополя, на якій були двадцять п’ять добродійок із різних парафій міста.

Митрополит Василій Семенюк благословив створення спільноти для дружин священників «Витанія»

Нова спільнота покликана об’єднати дружин священників і реалізувати нові можливості для духовного та соціального служіння.

З повчальним словом та батьківськими настановами звернувся до їмостей владика Василій. Він розповів, яка роль їмості в суспільстві, закликав добродійок дбати про свій духовний розвиток і формацію. Митрополит представив духівників спільноти - отців Ігоря Махніцького та Йосафата Саврана. Отець Ігор запропонував, щоб спільнота називалася «Витанія», адже це є місцем, де був дім двох сестер, Марти і Марії, котрі завжди радо приймали Ісуса, слухали Боже Слово і служили Йому.

Відтак їмості мали ближче знайомство, представлення, а також поділилися своїми думками щодо продовження функціонування спільноти, склали напрямки діяльності та обрали організаційний комітет. Для інтелектуального збагачення прослухали лекцію від лікаря-психотерапевта, авторки проєкту для вагітних, підлітків та жінок, пані Марії Хомів, на тему «Баланс в житті жінки. Піклування і турбота».

На завершення митрополит уділив архиєрейське благословення на плідну духовну та соціально-просвітницьку діяльність.За матеріалами Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ
Пресслужба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ

Локації

Персони

Дивіться також

Живе Телебачення Мукачівська греко-католицька єпархія Релігійно-інформаційна служба України Український Католицький Університет Офіційний сайт Ватикану Новини Ватикану Consilium Conferentiarum Episcoporum Europae