«Ми всі однаково вразливі», — Глава УГКЦ Блаженніший Святослав про пандемію

9 січня 2021

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав закликав храми турбуватися про здоров’я вірних.

«Ми всі однаково вразливі», — Глава УГКЦ Блаженніший Святослав про пандемію

Віруюча людина намагається свою віру втілити у своє життя і віруюча людина не є ексклюзивною або особливою. Так прокоментував в інтерв’ю «5 каналу» глава УГКЦ Святослав заклики деяких священнослужителів не вірити в коронавірус і продовжувати ходити на богослужіння.

«Той рік показав, що все ж таки всі християни України навчилися цивілізовано переживати пандемію. Ми зрозуміли, що ми всі однаково є вразливі. Незалежно від конфесій, незалежно від храму. Кожен храм, якщо він хоче мати можливість продовжувати свою релігійну діяльність, має забезпечити безпечне місце», — розповів Предстоятель УГКЦ.

За його словами, питання турботи про здоров’я людини є невід’ємною частиною душпастирської опіки.

За матеріалами «5 каналу»
Пресслужба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ.